Kariéra v ANeT-e

Činnosť spoločnosti ANeT Slovakia, s.r.o. zaisťuje v súčasnej dobe sedem zamestnancov, pričom je zabezpečená obchodná, technická a aj konzultačná časť.

V prípade záujmu pracovať v našej spoločnosti na niektorej z uvedených pozícií, nás neváhajte kontaktovať, nakoľko naša spoločnosť sa neustále vyvíja a pracovná príležitosť sa môže naskytnúť práve vám.

Obchodno-technický zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.
  • Tvorba obchodnej stratégie.
  • Aktivity spojené s plnením stanovených obchodných cieľov.
  • Starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi.
  • Komunikácia so zákazníkmi, vedenie obchodných jednaní.
  • Spracovanie cenových ponúk.
  • Prezentácia systémov ANeT.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Stabilné zamestnanie a výkonu odpovedajúca mzda.
  • Solídne pracovné prostredie.
  • Firemné zázemie.
  • Možnosť sebarealizácie aj mimo rámec ponúkanej pozície.
  • Podpora firmy pri vzdelávaní.
  • Firemné benefity (stravné lístky, prémiový systém).

Požiadavky:

  • Stredoškolské s maturitou/Vysokoškolské vzdelanie.
  • Znalosť z oblasti IT.
  • Aktívna práca s MS Office.
  • Znalosť obchodných zručností.
  • Prax na pozícii obchodníka, min. 3 roky.
  • Komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti.
  • Záujem a schopnosť rýchlo sa učiť.
  • Samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita.
  • Vodičské oprávnenie skupiny B.
  • Ochota cestovať.

Termín nástupu:

  • Ihned.

Kontakt pre oblasť personalistiky:
Ing. Jiří Čvanda, konateľ spoločnosti
Tel.:  +421 32 64 00 939

E – mail:  info@anet-trencin.sk