Kariéra v ANeT-u

Jsme vývojová firma, která působí na českém trhu 28let. Vyvíjíme docházkové a přístupové systémy pro největší společnosti působící v České republice. Činnost společnosti zajišťuje v současné době útvar obchodu, výroby a realizací se sekcemi realizace hardware a realizace software. O zákazníky pečuje tým zákaznické podpory. Firma má vlastní útvar vývoje se sekcemi vývoj software a vývoj hardware. Zázemí celé firmy tvoří útvar ekonomicko-personální zahrnující sekretariát a ekonomickou sekci.

Hledáme

Technicko-obchodního zástupce pro partnerskou síť

Technik realizací identifikačních systémů ANeT

Vývojového pracovníka – programátora

Technicko-obchodní zástupce pro partnerskou síť

Náplň pracovní pozice

Obecně „technická a obchodní podpora prodeje identifikačních systémů ANeT prostřednictvím distribučního kanálu prodejců těchto systémů (dále AUP), např. elektromontážní firmy:

  • technická podpora stávajících AUP (při navrhování systémů ANeT a realizaci zakázek prodejců)
  • technické a obchodní konzultace pro partnery AUP při získávání jejich zakázek
  • technicko-obchodní participace na hledání a získávání nových AUP
  • komplexní péče o stávající AUP, především pak:
    • školící aktivity ve vztahu k AUP
    • projekční a konzultační podpora AUP
    • participace na aktivitách AUP ve směru koncového zákazníka
  • aktivity provázané na plnění stanovených obchodních cílů v kanálu AUP

Požadavky

  • SŠ technického směru (elektrotechnik, eletronik …)
  • znalosti z oblasti IT, technický background
  • praxe na obdobné pozici
  • profesionální vystupování, komunikativnost a prezentační schopnosti
  • znalost principů a technických standardů ACS (access control system)
  • aktivní práci s MS Office
  • zájem a schopnost se rychle učit
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • řidičské oprávnění sk.B – ochota často cestovat

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání a výkonu odpovídající mzdu
  • solidní pracovní prostředí
  • firemní zázemí
  • možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice
  • podporu firmy při vzdělávání
  • firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, delší dovolená, stravenky, prémiový systém etc.)

Pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době, nástup ihned.

Co Vás čeká

Technik realizací (v seniorní pozici) pracuje na zakázkách po celé ČR buď samostatně nebo v týmu ostatních techniků. Při realizaci větších zakázek zajišťuje koordinaci (a technickou podporu) realizačních prací jak v rovině spolupráce vlastních techniků ANeTu tak i v kontextu kooperací s externími spolupracovníky i s jinými dodavateli navazujících technologií (sítě, EZS, EPS, kamerové systémy …). S jeho prací je spojeno časté cestování a řízení vozidla, pracuje podle plánu realizací a pro svou činnost využívá technické a znalostní zázemí společnosti ANeT. V případě velkých projektů se též významně podílí na návrhové a projekční činnosti hardwarových částí identifikačních systémů, typicky přístupovek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Od pracovníka na pozici technika realizací očekáváme

  • znalosti a zkušenosti z oblasti identifikačních systémů (přístupové systémy) nebo podobných systémů jako jsou například EZS či EPS instalace
  • praxi a zručnost v elektrotechnice ideálně též v elektronice, včetně potřebných “mechanických” dovedností (například pro montáže elektrických zámků, čidel …)
  • samostatnost a schopnost komunikovat efektivně se zástupci zákazníka či stavby
  • zájem a schopnost se učit a zdokonalovat
  • flexibilitu a solidní vystupování
  • akceptaci častých služebních cest v rámci ČR a řízení služebního automobilu

Předpokládáme středoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření a v případě seniorní pozice je nezbytným předpokladem uchazečů též praxe v oblasti instalací ID systémů nebo jim podobným (například EPS, EZS, kamerových etc.)

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní zaměstnání s prací na plný úvazek na dobu neurčitou, solidní pracovní prostředí a firemní zázemí, odměny v závislosti na Vašem výkonu (průměrný plat zkušeného technika bez prémií u nás je 40 tisíc plus), patřičné základní vybavení technika-realizátora včetně notebooku, mobilu a dalších technických realizačních prostředků (nástroje, přístroje, pomůcky etc.), podporu firmy při vzdělávání, možnost dalšího studia, možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice, firemní benefity typu stravenek, 5. týdnu dovolené, příspěvku na připojištění, stravenky apod.

Nástup ihned

I v době „covidové“ preferujeme u uchazečů absolvování výběrových pohovorů „face to face“ v sídle naší společnosti v Brně na Královopolské 3052/139.

Vývojový pracovník – programátor

Hledáme vývojáře-programátora pro vytváření a rozvoj našich vlastních identifikačních systémů – konkrétně především pro další rozvoj webového klienta aplikace Docházka.

Požadujeme:

  • znalosti z oblasti SQL databází
  • znalost operačních systémů Microsoft
  • programátorské zkušenosti
  • alespoň pasivní znalost angličtiny
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • výhodou je znalost HTML5, React, MS Visual Studio nebo podobného vývojového prostředí, návrhy Model-View-ViewModel, technologie Entity Framework, WebAPI, LinqJS, Kendo nebo podobné

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání,
  • odpovídající mzdu v závislosti na výkonu
  • solidní pracovní prostředí a firemní zázemí
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky, penzijní připojištění, podíly na hospodářském výsledku firmy na konci roku