Kariéra v ANeT-u

Činnost společnosti zajišťuje v současné době útvar obchodu, výroby a realizací se sekcemi realizace hardware a realizac software. O zákazníky pečuje tým zákaznické podpory. Firma má vlastní útvar vývoje se sekcemi vývoj software a vývoj hardware. Zázemí celé firmy tvoří útvar ekonomicko-personální zahrnující sekretariát a ekonomickou sekci.

Poptáváme tyto pracovní pozice:

Technicko-obchodní zástupce

Náplň pracovní pozice:

Obecně je úkolem této pracovní pozice „prodej identifikačních systémů ANeT” :

  • Získávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • Přímý kontakt se zákazníky a vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
  • Prezentace systémů ANeT
  • Obchodní cesty v rámci ČR
  • Tvorba obchodní strategie
  • Aktivity provázané na plnění stanovených obchodních cílů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru (elektrotechnik, eletronik …)
  • znalosti z oblasti IT, technický background
  • praxe na obdobné pozici
  • profesionální vystupování, komunikativnost a prezentační schopnosti
  • aktivní práci s MS Office
  • zájem a schopnost se rychle učit
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • řidičské oprávnění sk.B – ochota často cestovat

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání a výkonu odpovídající mzdu
  • solidní pracovní prostředí
  • firemní zázemí
  • možnost seberealizace i mimo rámec nabízené pozice
  • podporu firmy při vzdělávání
  • firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, delší dovolená, stravenky, prémiový systém etc.)

Termín nástupu:  Ihned

Konzultant zákaznické podpory

Úkolem této pracovní pozice je „technická, aplikační a školící podpora zákazníků užívajících identifikační aplikace ANeT, zajištění efektivního užití a chodu těchto aplikací na straně zákazníka“. Obecným cílem činností konzultanta SUP je samozřejmě „spokojený zákazník“, tedy splnění všech relevantních závazků firmy ANeT ve vztahu k uživatelům ID systémů ANeT:

  • aplikační a související systémová podpora stávajících zákazníků ANeT
  • poskytování konzultačních činností a nápravných aktivit v případech virtuálních i reálných problémů s chodem ID aplikací
  • podpora zákazníků při update a upgrade aplikací ANeT
  • vedení a užívání související agendy zákaznické podpory „incident managementu“
  • aktivní spolupráce s vývojovým útvarem a obchodním oddělením
  • participace na testování nových vlastností a subaplikací

Požadavky:

  • vzdělání SŠ technického směru (elektrotechnik, eletronik …)
  • znalosti SQL databází a operačních systémů (Windows, IIS…)
  • znalost zákoníku práce a mzdové problematiky samozřejmě vítána stejně jako praktické zkušenosti z práce na obdobné pozici zákaznické podpory
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • odolnost proti stresu

Nabízíme:

Termín nástupu:          Ihned